Intervjuu 17. aprillil

esmaspäev, 12. september 2016

AJALOOLINE PÖÖRE
Kui ma 2007.aastal kirjutasin peale Putini kuulsat kõnet Münchenis, et oleme tunnistajaks uue ajalooetapi algusele lähiajaloos, siis äsja olime tunnistajaks selle üleminekuetapi lõppemisele ning uue algusele. Hiina liidri Xi Jinpingi lihtsad sõnad G-20 summitil Hangzhous, et Hiina ja Venemaa ühendavad oma jõupingutused teineteise suveräänsuse tagamiseks, tähendab senise strateegilise partnerluse viimist kõrgeimale tasemele- sisuliselt poliitilis-sõjalise liidu väljakuulutamist. See tähendab, et V.Putini avalik mäss, mille üle tollal USA eliit esireas (kaitseminister Gates jt.) üleolevalt naeris, osutus revolutsiooniks, mis täna vormub multipolaarse maailmakorra loomisega. Globalistid on neljanda maailmasõja kaotanud, sest nende ponnistused on USA ja tema vasallide võimsust arvestades absoluutselt ebapiisavad Hiina ja Venemaa containment`iks (nn. ohjeldamiseks, mis tähendab nende isoleerimist, nõrgendamist ja hävitamist).
Hiinlased on muidugi tõsised mehed, kes sõnu tuulde ei loobi ja konkreetsed sammud on juba tehtud. Tasapisi kandub kokkupõrge muidugi Vaikse Ookeani teatrile, kus tähelepanu keskpunktis on Lõuna-Hiina meri, mille kaudu kulgeb igal aastal kaubavahetus kuskil $4 triljoni kandis. Ilmselt muudetakse see praktiliselt Hiina sisemereks. Täna algasid seal Hiina-Venemaa laevastike ühisõppused, mis tähendavad seda, et juulis seda merd külastanud USA lennukiemalaeva külaskäik osutub viimaseks, sest Hiina-Venemaa ühendatud jõud on võimelised hävitama seal kõik USA lennukikandjad. Lääne mõjusfääri kuuluv Haagi kohus kuulutas küll Hiina pretensioonid tühisteks, ent Hiina teatas, et ta ei tunnista Haagi pädevust ja loole punkti pani V.Putin, kes ühemõtteliselt toetas Hiinat.
Läänes on praegu tähtsaimaks sõjateatriks Süüria, kus Hiina otsene lülitumine sõtta Assadi poolel tähendab viimase võitu ja USA selget kaotust. Damaskuse-Moskva-Pekingi-Teherani telge ei suuda võita Washingtoni-Brüsseli-Raqqa telg. Ankara on nõustunud juba Assadi "esialgse" jätkamisega. Kuna globalistide võim väheneb kiirenevalt, siis targemad juba loovad eeldusi oma orientatsiooni muutmiseks. Nii väärib tähelepanu Lõuna-Korea ja eriti Jaapani liidri külaskäik Putinile Vladivostokki. Veelgi ohtlikum globalistidele on Saudi Araabia kroonprintsi süvenev koostöö Moskvaga, mis ähvaedab surmalöögiga lausa USA hegemooniamehhanismi südamesse - petrodollaritesse.
Aeg tiksub halastamatult globalistide kahjuks . Iga päev viimase kolme aasta jooksul suurendab USA riigivõlga $3,4 miljardi võrra. Pole mingit võimalust vältida majanduslike meetoditega liginevat majanduskatastroofi.
Ees on tähtsad Venemaa Duumavalimised. Putin on juba alustanud liberaalide-viienda kolonni neutraliseerimisega. Viimati kõrvaldati liberaalist haridusminister, kes oli tohutult kahju teinud. Kuid hädavajalik on kõrvaldada kogu liberaalidest saboteerijatest majandusblokk. Selleks on vaja patriootide suuremat osakaalu Duumas. Vaatamata sellele, et valimiskomisjoni juhiks on sokutatud liberaal, arvan, et patriootlik "Rodina" murrab end Duumasse ja tänaseni kehtiv eliidi kokkulepe tühistatakse, sest liberaalne majandusblokk on demonstreerinud oma täielikku ebakompetensust.
Väga tähtsad on muidugi ka USA presidendivalimised. Kui minu varajases prognoosis tehtud järeldus, et võidab Trump, osutub valeks ja presidendiks saab globalistide esindaja H.Clinton, ei muuda see enam ajaloo tendentsi ja globalistid kaotavad niikuinii. Clinton presidendina tähendab muidugi sõjapsühhoosi lõkkelepuhumist ja ilmselt Kariibi taolise kriisi kordumist, mis võib muidugi hävitada kogu inimkonna. Olen siiski ameeriklastest paremas arvamuses kui H,Clinton Trumpi valijatest ja ehkki raha ja meedia töötavad globalistide kasuks, arvan ka täna, et võidavad patrioodid. Lõpeks julgeoleku ja militaarmehed ei lase neid koos peredega surmaohtu juhtivat tühisust pukki upitada. H.Clinton on lihtsalt naeruväärne Xi ja Putitiniga võrreldes.
Trumpi võidu korral väldime üleüldise tuumasõja ohtu ja pole mingit põhjust, miks ta ei või saavutada vastastikku kasulikke kokkuleppeid Hiina ja Venemaaga (pole ju viimaste eesmärgiks USA hävitamine). See oleks inimkonnale muidugi parim lahendus, ent see ei tähenda sugugi veel õnneliku ajastu algust. Tänane rahandus- ja majandussüsteem kukub kokku paratamatult ja 21. sajand kujuneb sarnaselt 16.sajandile ilmselt väga raskeks ja veriseks.
Eesti kompradoorse eliidi olukord kujuneb 1944.aastaga võrreldes veelgi haletsusväärsemaks. Siin neile kohta enam ei ole, Trump aga neid Ameerikasse ei lase. Rooma reeturitele ei maksa.
Roman Ubakivi








Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar